Катэгорыя:Адкрыты спіс
Складнікі ў катэгорыі “Адкрыты спіс”
Паказаны 200 старонак гэтай катэгорыі з 389.
(папярэдняя старонка) (наступная старонка)Б
- Бараноўскі Якаў Сцяпанавіч (1872)
- Барушкоў Васіль Андрэевіч (1892)
- Барушкоў Фёдар Цімафеевіч (1894)
- Барысевіч Яўген Іосіфавіч (1909)
- Белагаловы Іосіф Мацвеевіч (1883)
- Беняшэвіч Уладзімір Мікалаевіч (1874)
- Берзін Юлій Саламонавіч (1904)
- Бітэль Пётр Іванавіч (1912)
- Богдан Якаў Антонавіч (1890)
- Бонч-Асмалоўскі Глеб Анатольевіч (1890)
- Бонч-Асмалоўскі Іван Сямёнавіч (1891)
- Бонч-Асмалоўскі Мікалай Георгіевіч (1883)
- Бонч-Асмалоўскі Станіслаў Ігнатавіч (1877)
- Бонч-Асмалоўскі Яўген Ігнатавіч (1874)
- Бразінскі Франц Якаўлевіч (1880)
- Бранавіцкая Таццяна Севасцьянаўна (1889)
- Бранавіцкі Капітон Цярэнцьевіч (1882)
- Будзінскі Станіслаў Янавіч (1894)
- Буеўскі Аляксей Васільевіч (1893)
- Бусел Сяргей Нічыпаравіч (1901)
- Бялыніцкі-Біруля Аляксей Андрэевіч (1864)
- Бянецкі Іосіф Вікенцьевіч (1870)
- Бярозкін Рыгор Саламонавіч (1918)
В
- Вазнясенскі Аляксандр Мікалаевіч (1888)
- Вайнгаўз Натан Рыгоравіч (1905)
- Вайцэховіч Эдвард Феліксавіч (1884)
- Вайцэхоўскі Аляксандр Карлавіч
- Васількоўскі Алег Пятровіч (1879)
- Вернікоўскі Аляксандр Львовіч (1884)
- Веснік Якаў Ільіч (1894)
- Вечар Аляксандр Іванавіч (1911)
- Вечар Ніна Фёдараўна
- Вільтоўскі Браніслаў Міхайлавіч (1901)
- Волкаў Канстанцін Антонавіч (1887)
- Вольскі Вікенцій Вікенцьевіч (1913)
- Вярбіцкі Сцяпан Меленцьевіч (1880)
Г
- Гагалушка Васіль Мітрафанавіч (1881)
- Галынкер Ізраіль Саламонавіч (1909)
- Галынкер Іосіф Саламонавіч (1909)
- Ганчароў Адам Ананьевіч (1901)
- Гапановіч Ефрасіння Піліпаўна
- Гапановіч Пётр Сільвестравіч (1870)
- Гаўрук Юрый Паўлавіч (1905)
- Гашынскі Леанард Антонавіч (1867)
- Гедройц Расціслаў Васільевіч (1918)
- Геніюш Ларыса Антонаўна (1910)
- Гергенсон Анс Крыстанаў
- Гергенсон Аскар Самуйлаў
- Гергенсон Віктар Самуйлаў
- Гібейка Аляксандр Іванавіч (1904)
- Гібейка Дзмітрый Іванавіч
- Гібейка Жан-Іван Дзмітрыевіч (1911)
- Гібейка Іван Іванавіч
- Гладкоў Георгій Георгіевіч (1893)
- Голуб Уладзіслаў Іосіфавіч (1882)
- Грушкевіч Фрыц Іванавіч (1885)
- Грушэўскі Уладзімір Лявонцьевіч (1893)
- Грыб Сцяпан Мікалаевіч (1936)
- Грыгаровіч Карл Карлавіч (1868)
- Грыкке Фрыдрых Якаўлевіч (1886)
- Грынкевіч Станіслаў Сымонавіч (1902)
- Грынфельд Іван Карлавіч (1902)
- Грэйнпукель Альберт Ульдрыхавіч
- Гурло Аляксандр Кандратавіч (1892)
- Гурын Павал Пятровіч
- Гурына Соф'я Паўлаўна (1933)
- Гуткоўскі Мікалай Макаравіч (1886)
Д
- Дадэвуш Аляксандр Емяльянавіч (1873)
- Дадэвуш Андрэй Аляксандравіч (1906)
- Дамберг Анс Карлавіч (1913)
- Дамберг Віль Іванавіч (1913)
- Дамберг Іван Іванавіч (1904)
- Дамберг Іван Рыгоравіч (1899)
- Дамберг Роберт Карлавіч
- Дамберг Эрнэст Карлавіч (1882)
- Дамсон Вольга Давідаўна
- Данілаў Дарафей Кандратавіч (1888)
- Даніловіч Мікалай Пятровіч (1884)
- Данільчук Васіль Рыгоравіч (1886)
- Даркевіч Хрыстафор Яўгенавіч (1900)
- Даркевіч Ян Эрнставіч (1895)
- Дарожкін Мікалай Апанасавіч (1905)
- Дашкевіч Леў Урбанавіч (1882)
- Дзекуць-Малей Лукаш Мікалаевіч (1888)
- Дземяшкевіч Антон Мікалаевіч (1891)
- Дземяшкевіч Павал Паўлавіч (1893)
- Дзядолік Віктар Міхайлавіч (1918)
- Дзямідаў Мікалай Іванавіч (1888)
- Дзямян Іосіф Казіміравіч (1888)
- Дзяткоў Філіп Аляксандравіч (1874)
- Добін Гірш Ізраілевіч (1905)
- Доз Эрнст Карлавіч
- Доз Эрнст Францавіч (1910)
- Доўбік Яўстрат Іванавіч (1876)
- Дробуш Антон Андрэевіч (1895)
- Дрон Аляксей Сцяпанавіч (1886)
- Дубінскі Сяргей Антонавіч (1884)
- Дубоўка Іосіф Мікалаевіч (1910)
- Дубоўка Уладзімір Мікалаевіч (1900)
- Дуж-Душэўскі Клаўдзій Сцяпанавіч (1891)
- Дулевіч Андрэй Рыгоравіч (1882)
Ж
З
- Забела Соф'я Фёдараўна (1901)
- Закржэўскі Аўгуст Генрыхавіч (1901)
- Замалін Навум Міхайлавіч (1905)
- Згіроўскі Антон Антонавіч (1906)
- Зелянко Ціхан Фёдаравіч (1900)
- Земель Фрыц Янавіч (1907)
- Земель Эрнст Янавіч
- Зіміёнка Анатоль Рыгоравіч (1887)
- Зон Наталля Фрыдрыхаўна (1879)
- Зэйдак Антон Андрэевіч (1893)
- Зэйдак Аўгуст Іванавіч (1906)
- Зялінскі Пётр Пятровіч (1863)
І
К
- Кавалёў Васіль Спірыдонавіч (1899)
- Кагановіч Яўсей Абрамавіч (1896)
- Казакевіч Вікенцій Рыгоравіч (1887)
- Казлоў Антон Іосіфавіч (1880)
- Казлоўскі Кандрат Архіпавіч (1887)
- Какурын Уладзімір Сяргеевіч (1928)
- Калеснік Іван Іванавіч (1910)
- Канапелька Сяргей Кандратавіч (1894)
- Канарскі Аляксандр Паўлавіч (1900)
- Кандратовіч Канстанцін Сцяпанавіч (1906)
- Капуста Пётр Бернардавіч (1891)
- Кардоўскі Рыгор Іванавіч (1896)
- Карклін Андрэй Іосіфаў
- Касцевіч Макар Мацвеевіч (1891)
- Каўцэвіч Антон Міхайлавіч (1898)
- Каўцэвіч Рыгор Раманавіч (1905)
- Кімс Індрык Карлавіч (1897)
- Клінцэвіч Міхаіл Аляксандравіч (1897)
- Клячкоўскі Іосіф Віктаравіч (1892)
- Кнорын Вільгельм Георгіевіч (1890)
- Козел Венедыкт Антонавіч (1894)
- Корбут Андрэй Сцяпанавіч (1893)
- Корбут Канстанцін Андрэевіч (1927)
- Корбут Марыя Канстанцінаўна
- Корбут Міхаіл Андрэевіч (1929)
- Корбут Уладзімір Андрэевіч (1922)
- Краскоўскі Іван Ігнатавіч (1880)
- Крошачкін Пётр Кузьміч (1879)
- Крукке Альберт Пятровіч
- Крукке Іван Пятровіч
- Круталевіч Аляксандр Прохаравіч (1894)
- Крыніцкі Аляксандр Іванавіч (1894)
- Кударэнка Рыгор Лаўрэнцьевіч (1895)
- Кудзелька Міхаіл Сымонавіч (1896)
- Кунда Уладзіслаў Ігнатавіч (1887)
- Купцэвіч Фелікс Піліпавіч (1900)
- Кучынскі Аляксандр Іванавіч (1910)
- Кучынскі Аляксей Сцяпанавіч (1892)
Л
- Лабаты Фама Іванавіч (1905)
- Лаздзін Эдуард Пятровіч (1914)
- Лазоўскі Адам Антонавіч (1908)
- Лаўскі Вячаслаў Якубавіч (1900)
- Лелямер Аляксандр Міхайлавіч
- Лелямер Іван Міхайлавіч (1885)
- Лідум Іван Іванавіч (1893)
- Лісоўскі Адам Язэпавіч (1884)
- Лопан Даніла Мікалаевіч (1885)
- Лук'янін Іосіф Станіслававіч (1888)
- Лупіновіч Карл-Аляксандр Карлавіч (1891)
- Лус Роберт Хрыстафоравіч
- Луцкевіч Антон Іванавіч (1884)
- Любезны Еўдакім Піліпавіч (1888)
- Ляйбовіч Хаім Эльясавіч (1900)
М
- Максімец Мікалай Аляксандравіч (1905)
- Манахаў Кандрат Кандратавіч (1893)
- Масленнікаў Павал Аляксандравіч (1898)
- Матсон Герман Пятровіч (1896)
- Межвед Альберт Фрыцавіч
- Межвет Іван Фрыцавіч (1889)
- Межвет Эдуард Фрыцавіч (1888)
- Міклашэвіч Любоў Ігнацьеўна
- Мілашэвіч Андрэй Сямёнавіч (1899)
- Мілашэвіч Браніслаў Казіміравіч (1891)
- Мілашэвіч Казімір Аўгусцінавіч (1923)
- Мілашэвіч Павал Сцяпанавіч (1909)
- Мілашэвіч Пётр Данілавіч (1913)
- Мілашэвіч Пётр Данілавіч (1918)
- Мілашэвіч Серафім Іосіфавіч (1909)
- Міхайлоўская Алена Якаўлеўна
- Міхайлоўская Зінаіда Васільеўна (1924)
- Міхайлоўская Ліпа Васільеўна (1927)
- Міхайлоўскі Васіль Іосіфавіч (1896)
- Міхайлоўскі Уладзімір Васільевіч (1920)
- Мухля Ібрагім Сулейманавіч (1889)
- Мядзведзь Піліп Дзям'янавіч (1890)
- Мядзёлка Паўліна Вінцэнтаўна (1893)