Катэгорыя:Адкрыты спіс
Складнікі ў катэгорыі “Адкрыты спіс”
Паказаны 200 старонак гэтай катэгорыі з 389.
(папярэдняя старонка) (наступная старонка)Д
Ж
З
- Забела Соф'я Фёдараўна (1901)
- Закржэўскі Аўгуст Генрыхавіч (1901)
- Замалін Навум Міхайлавіч (1905)
- Згіроўскі Антон Антонавіч (1906)
- Зелянко Ціхан Фёдаравіч (1900)
- Земель Фрыц Янавіч (1907)
- Земель Эрнст Янавіч
- Зіміёнка Анатоль Рыгоравіч (1887)
- Зон Наталля Фрыдрыхаўна (1879)
- Зэйдак Антон Андрэевіч (1893)
- Зэйдак Аўгуст Іванавіч (1906)
- Зялінскі Пётр Пятровіч (1863)
І
К
- Кавалёў Васіль Спірыдонавіч (1899)
- Кагановіч Яўсей Абрамавіч (1896)
- Казакевіч Вікенцій Рыгоравіч (1887)
- Казлоў Антон Іосіфавіч (1880)
- Казлоўскі Кандрат Архіпавіч (1887)
- Какурын Уладзімір Сяргеевіч (1928)
- Калеснік Іван Іванавіч (1910)
- Канапелька Сяргей Кандратавіч (1894)
- Канарскі Аляксандр Паўлавіч (1900)
- Кандратовіч Канстанцін Сцяпанавіч (1906)
- Капуста Пётр Бернардавіч (1891)
- Кардоўскі Рыгор Іванавіч (1896)
- Карклін Андрэй Іосіфаў
- Касцевіч Макар Мацвеевіч (1891)
- Каўцэвіч Антон Міхайлавіч (1898)
- Каўцэвіч Рыгор Раманавіч (1905)
- Кімс Індрык Карлавіч (1897)
- Клінцэвіч Міхаіл Аляксандравіч (1897)
- Клячкоўскі Іосіф Віктаравіч (1892)
- Кнорын Вільгельм Георгіевіч (1890)
- Козел Венедыкт Антонавіч (1894)
- Корбут Андрэй Сцяпанавіч (1893)
- Корбут Канстанцін Андрэевіч (1927)
- Корбут Марыя Канстанцінаўна
- Корбут Міхаіл Андрэевіч (1929)
- Корбут Уладзімір Андрэевіч (1922)
- Краскоўскі Іван Ігнатавіч (1880)
- Крошачкін Пётр Кузьміч (1879)
- Крукке Альберт Пятровіч
- Крукке Іван Пятровіч
- Круталевіч Аляксандр Прохаравіч (1894)
- Крыніцкі Аляксандр Іванавіч (1894)
- Кударэнка Рыгор Лаўрэнцьевіч (1895)
- Кудзелька Міхаіл Сымонавіч (1896)
- Кунда Уладзіслаў Ігнатавіч (1887)
- Купцэвіч Фелікс Піліпавіч (1900)
- Кучынскі Аляксандр Іванавіч (1910)
- Кучынскі Аляксей Сцяпанавіч (1892)
Л
- Лабаты Фама Іванавіч (1905)
- Лаздзін Эдуард Пятровіч (1914)
- Лазоўскі Адам Антонавіч (1908)
- Лаўскі Вячаслаў Якубавіч (1900)
- Лелямер Аляксандр Міхайлавіч
- Лелямер Іван Міхайлавіч (1885)
- Лідум Іван Іванавіч (1893)
- Лісоўскі Адам Язэпавіч (1884)
- Лопан Даніла Мікалаевіч (1885)
- Лук'янін Іосіф Станіслававіч (1888)
- Лупіновіч Карл-Аляксандр Карлавіч (1891)
- Лус Роберт Хрыстафоравіч
- Луцкевіч Антон Іванавіч (1884)
- Любезны Еўдакім Піліпавіч (1888)
- Ляйбовіч Хаім Эльясавіч (1900)
М
- Максімец Мікалай Аляксандравіч (1905)
- Манахаў Кандрат Кандратавіч (1893)
- Масленнікаў Павал Аляксандравіч (1898)
- Матсон Герман Пятровіч (1896)
- Межвед Альберт Фрыцавіч
- Межвет Іван Фрыцавіч (1889)
- Межвет Эдуард Фрыцавіч (1888)
- Міклашэвіч Любоў Ігнацьеўна
- Мілашэвіч Андрэй Сямёнавіч (1899)
- Мілашэвіч Браніслаў Казіміравіч (1891)
- Мілашэвіч Казімір Аўгусцінавіч (1923)
- Мілашэвіч Павал Сцяпанавіч (1909)
- Мілашэвіч Пётр Данілавіч (1913)
- Мілашэвіч Пётр Данілавіч (1918)
- Мілашэвіч Серафім Іосіфавіч (1909)
- Міхайлоўская Алена Якаўлеўна
- Міхайлоўская Зінаіда Васільеўна (1924)
- Міхайлоўская Ліпа Васільеўна (1927)
- Міхайлоўскі Васіль Іосіфавіч (1896)
- Міхайлоўскі Уладзімір Васільевіч (1920)
- Мухля Ібрагім Сулейманавіч (1889)
- Мядзведзь Піліп Дзям'янавіч (1890)
- Мядзёлка Паўліна Вінцэнтаўна (1893)
Н
П
- Паборцаў Павал Германавіч (1905)
- Паборцаў Тарас Стэфанавіч (1878)
- Паеўскі Міхаіл Львовіч (1879)
- Пазняк Ян Аляксандравіч (1887)
- Палянская Людміла Якаўлеўна (1880)
- Паплыка Іван Маісеевіч (1890)
- Паўлаў Дзмітрый Рыгоравіч (1897)
- Паўлюкоўская Ядвіга Мечыславаўна (1910)
- Паўлюкоўскі Мар'ян Міхайлавіч (1900)
- Паўлюкоўскі Уладзіслаў Міхайлавіч (1895)
- Паўскі Дзмітрый Аляксандравіч (1874)
- Паўскі Рыгор Аляксандравіч (1880)
- Пашкевіч Вітольд Іосіфавіч (1882)
- Пенязь Гаўрыла Мацвеевіч
- Пенязь Кацярына Адамаўна
- Пецюкевіч Мар'ян Язэпавіч (1904)
- Піваварчык Аляксандр Аляксандравіч (1940)
- Піваварчык Аляксандр Дзям'янавіч (1911)
- Піваварчык Антаніна Аляксандраўна (1949)
- Піваварчык Марыя Пятроўна (1920)
- Піляр Раман Аляксандравіч (1894)
- Пінталь Станіслаў Францавіч (1894)
- Пічэта Уладзімір Іванавіч (1878)
- Піятуховіч Міхаіл Мікалаевіч (1891)
- Плантэкс Якаў Фрыдрыхаў
- Платун Антон Мартынавіч (1896)
- Пруднікаў Павал Іванавіч (1911)
- Прышчэпаў Дзмітрый Філімонавіч (1896)
- Пуцінцаў Іван Андрэевіч (1898)
- Пятніца Яўген Паўлавіч (1921)
Р
- Рабін Іосіф Ізраілевіч (1900)
- Рабцаў Герасім Раманавіч (1883)
- Ракач Канстанцін Канстанцінавіч (1904)
- Раманоўскі Мікалай Карлавіч (1900)
- Рапапорт Рыгор Якаўлевіч (1890)
- Ржэўскі Браніслаў Андрэевіч (1905)
- Родзевіч Леапольд Іванавіч (1895)
- Родзевіч Часлаў Іванавіч (1889)
- Роп Эдвард (1851)
- Русак Васіль Максімавіч (1896)
- Рыла Пётр Кузьміч (1884)
- Рынейскі Антон Альгерадвіч (1903)
- Рэдзенс Станіслаў Францавіч (1892)
- Рэйнгольц Артур Эрнставіч (1905)
- Рэйнгольц Аўгуст Іванавіч (1909)
- Рэйнгольц Іван Іванавіч (1879)
- Рэйнгольц Карл Іванавіч (1873)
- Рэйнгольц Эдуард Іванавіч (1907)
С
- Сабко Іосіф Антонавіч
- Саковіч Іван Уладзіслававіч (1913)
- Саковіч Фёдар Адамавіч (1902)
- Саковіч Юльян (1906)
- Саковіч Юльян Францавіч (1901)
- Саланевіч Барыс Лук'янавіч (1898)
- Саланевіч Іван Лук'янавіч (1891)
- Самойла Уладзімір Іванавіч (1878)
- Сапега Мікалай Канстанцінавіч (1909)
- Сапун Рыгор Макаравіч (1902)
- Сахараў Сяргей Пятровіч (1880)
- Свёнтак Казімір Янавіч (1914)
- Святаполк-Мірскі Яўген (1876)
- Сергіевіч Юльян Іосіфавіч (1910)
- Скараход Аляксандр Іванавіч (1922)
- Скірмунт Раман Аляксандравіч (1868)
- Славін Ілля Венедыктавіч (1883)
- Славін Навум Мендзелевіч (1896)
- Славін Цодзік Якаўлевіч (1887)
- Славіна Аліса Андрэеўна (1941)
- Славіна Эсфір Ісаакаўна (1885)
- Слосканс Баляслаў Бернардавіч (1893)
- Станкевіч Адам Вікенцьевіч (1892)
- Страўс Іван Францавіч
- Сурвіла Ермалай Якаўлевіч (1868)
- Сянкевіч Аляксандр Антонавіч (1884)