Катэгорыя:Памяць: Слуцкі раён
Складнікі ў катэгорыі “Памяць: Слуцкі раён”
Паказаны 130 старонак гэтай катэгорыі з 254.
(папярэдняя старонка) (наступная старонка)З
- Забела Соф'я Фёдараўна (1901)
- Забродскі Аляксандр Дзмітрыевіч (1895)
- Забродскі Васіль Палікарпавіч (1891)
- Забродскі Іван Андрэевіч (1892)
- Забродскі Павал Фёдаравіч (1898)
- Забродскі Пётр Мартынавіч (1890)
- Зелянко Ціхан Фёдаравіч (1900)
- Зубовіч Пелагея Пятроўна (1876)
- Зубовіч Фёдар Яфімавіч (1898)
- Зяневіч Іван Фёдаравіч (1899)
К
- Калеснік Іван Іванавіч (1910)
- Каляда Васіль Захаравіч (1911)
- Канаплянік Мікіта Сяргеевіч (1888)
- Капарыха Цімафей Гаўрылавіч (1902)
- Карповіч Іван Раманавіч (1897)
- Карповіч Міхаіл Канстанцінавіч (1907)
- Карсюк Міхаіл Іванавіч (1907)
- Клязовіч Антон Андрэевіч (1902)
- Корзун Аляксандра Цімафееўна (1887)
- Корзун Рыгор Антонавіч (1888)
- Кот Антон Сцяпанавіч (1903)
- Красінскі Міхаіл Іванавіч (1894)
- Крукоўская Вольга Мікалаеўна (1905)
- Крукоўская Еўдакія Фёдараўна (1894)
- Крукоўскі Васіль Мікалаевіч (1899)
Л
М
- Макарэйка Анатоль Аляксеевіч (1913)
- Макарэйка Ганна Іосіфаўна (1909)
- Макарэйка Марыя Анатольеўна (1934)
- Макарэня Васіль Мікалаевіч (1900)
- Макарэня Рыгор Сідаравіч (1896)
- Макарэня Якаў Мікалаевіч (1894)
- Макоўскі Вікенцій Міхайлавіч (1897)
- Макоўскі Рыгор Іосіфавіч (1899)
- Мароз Самуіл Паўлавіч (1900)
- Махлай Васіль Васільевіч (1878)
- Махлай Трафім Пятровіч (1890)
- Міркоўскі Антон Фаміч (1895)
- Міскевіч Іван Дзмітрыевіч (1901)
- Міскевіч Іван Конанавіч (1867)
- Міхайлоўскі Трафім Адамавіч (1893)
- Міхневіч Іосіф Іванавіч (1893)
- Міхневіч Павал Палікарпавіч (1896)
- Міхневіч Пётр Аляксандравіч (1899)
Н
П
- Паталуеў Іван Аляксандравіч (1902)
- Паўлоўскі Іван Іосіфавіч (1875)
- Пенязь Андрэй Сямёнавіч (1895)
- Пенязь Ануфрый Трафімавіч (1898)
- Пенязь Васіль Пятровіч (1878)
- Пенязь Гаўрыла Мацвеевіч
- Пенязь Іван Мінаевіч (1898)
- Пенязь Кацярына Адамаўна
- Пенязь Мікіта Андрэевіч (1894)
- Пенязь Праскоўя Іванаўна (1901)
- Пенязь Рыгор Пятровіч (1888)
- Пенязь Фёдар Сцяпанавіч (1900)
- Пузіноўская Канстанцыя Францаўна (1876)
- Пузіноўская Яўгенія Францаўна (1891)
- Пятніца Яўген Паўлавіч (1921)
С
- Сабко Іосіф Антонавіч
- Саковіч Віктар Пятровіч (1906)
- Саковіч Фёдар Адамавіч (1902)
- Салавей Уладзімір Антонавіч (1923)
- Салавей Фёдар Антонавіч (1913)
- Салановіч Дзяніс Сцяпанавіч (1872)
- Салановіч Фёдар Сцяпанавіч (1881)
- Сасноўскі Сцяпан Сямёнавіч (1895)
- Сечка Стэфан Давыдавіч (1893)
- Стасевіч Афанасій Цімафеевіч (1897)
- Стасевіч Карп Мікалаевіч (1897)
- Статкевіч Вікенцій Рамуальдавіч (1875)
- Сташэўская Вольга Аляксандраўна (1903)
- Сташэўскі Антон Аляксандравіч (1898)
- Струкоўскі Мікалай Фёдаравіч (1887)
- Сухоцкі Станіслаў Аляксандравіч (1894)
- Сячко Піліп Міхайлавіч (1892)
Т
У
Ш
- Шнэк Васіль Іванавіч (1899)
- Шнэк Георгій Сямёнавіч (1898)
- Шнэк Пётр Піліпавіч (1900)
- Шуба Антон Пятровіч (1899)
- Шуба-Яблонскі Васіль Мікалаевіч (1892)
- Шуба-Яблонскі Сцяпан Віктаравіч (1881)
- Шуманскі Іван Сцяпанавіч (1896)
- Шуменскі Іосіф Антонавіч (1889)
- Шут Іван Паўлавіч (1905)
- Шчалкун Міхаіл Піліпавіч (1890)
- Шыдлоўскі Аляксандр Іванавіч (1903)
- Шыловіч Іван Васільевіч (1890)
- Шыловіч Іосіф Іванавіч (1884)
- Шыловіч Марыя Сцяпанаўна (1909)
- Шыян Віргінія Францаўна (1896)
- Шыян Усцін Рыгоравіч (1897)