Катэгорыя:Картатэка Сталіна (Радыё Свабода)
Складнікі ў катэгорыі “Картатэка Сталіна (Радыё Свабода)”
Паказаны 200 старонак гэтай катэгорыі з 62 346.
(папярэдняя старонка) (наступная старонка)Т
- Тынтнер Альфpэд Марцінавіч (1895)
- Тыпан Ганна Міхайлаўна (1886)
- Тыпан Франц Войцехавіч (1881)
- Тыпан-Пятух Браніслава Францаўна (1909)
- Тыркельтаўб Іцка Мойшавіч (1874)
- Тыртыка Рудольф Паўлавіч (1912)
- Тысевіч Васіль Іванавіч (1908)
- Тысевіч Каленік Міхайлавіч (1904)
- Тытэльман Майшылін Шыманавіч (1895)
- Тыхенка Макар Уладзіміравіч (1893)
- Тычко Уладзімір Піліпавіч (1918)
- Тычын Аляксандр Мітрафанавіч (1902)
- Тычына Аляксандр Васільевіч (1889)
- Тычына Аляксандр Іванавіч (1909)
- Тычына Антон (1914)
- Тычына Васіль Емяльянавіч (1891)
- Тычына Галіна Анатольеўна (1924)
- Тычына Ісак Раманавіч (1887)
- Тычына Міхаіл Ігнатавіч (1908)
- Тычына Надзея Андрэеўна (1891)
- Тычына Павал Міхайлавіч (1874)
- Тычына Сцяпан Сямёнавіч (1890)
- Тычына Таісія Юстынаўна (1930)
- Тышаловіч Ягор Карпавіч (1897)
- Тышкевіч Аляксандра Пятроўна (1916)
- Тышкевіч Антон Іванавіч (1896)
- Тышкевіч Васіль Андрэевіч (1898)
- Тышкевіч Віктар Іванавіч (1907)
- Тышкевіч Віктар Іосіфавіч (1904)
- Тышкевіч Вэнэдыкт Бэнэдыктавіч (1875)
- Тышкевіч Вэнэдыкт Вэнэдыктавіч (1904)
- Тышкевіч Іван Станіслававіч (1895)
- Тышкевіч Канстанцін Сяргеевіч (1903)
- Тышкевіч Матрона Дзмітрыеўна (1871)
- Тышкевіч Павал Дзяменцевіч (1877)
- Тышкевіч Павал Сцяпанавіч (1903)
- Тышкевіч Уладзімір Пятровіч (1885)
- Тышкевіч Фёдар Васільевіч (1901)
- Тышко Адам Аляксандравіч (1896)
- Тышко Алена Антонаўна (1895)
- Тышко Аляксандр Аляксандравіч (1903)
- Тышко Васіль Якаўлевіч (1923)
- Тышко Марыя Мікалаеўна (1887)
- Тышко Станіслаў Антонавіч (1879)
- Тышко Эдмунд Уладзіслававіч (1903)
- Тышлер Іосіф Саламонавіч (1913)
- Тышчанка Канстанцін Мацеевіч (1893)
- Тышчук Антаніна Асафатаўна (1869)
- Тышэвіч Антон Іосіфавіч (1884)
- Тэадаровіч Міхаіл Георгіевіч (1907)
- Тэадаровіч Павал Міхайлавіч (1895)
- Тэадаровіч Ян Адамавіч (1907)
- Тэйв Абрам Хонанавіч (1899)
- Тэйван Іосіф Данілавіч (1895)
- Тэйван Язэп-Вітольд Іванавіч (1905)
- Тэйф Масей Саламонавіч (1904)
- Тэйф Матля Аронаўна (1905)
- Тэлеман Станіслаў Тэафілевіч (1916)
- Тэльтаўт Юры Марыянавіч (1890)
- Тэльтаўт Яніна Марыянаўна (1887)
- Тэненбаўм Абрам Рафаілавіч (1895)
- Тэпер Барыс Іосіфавіч (1901)
- Тэра Канстанцін Феліксавіч (1899)
- Тэраевіч Казімір Уладзіслававіч (1915)
- Тэраевіч Лявон Уладзіслававіч (1918)
- Тэраевіч Уладзіслаў Львовіч (1870)
- Тэраўская Надзея Прохараўна (1878)
- Тэраўскі Гермаген Мітрафанавіч (1871)
- Тэраўскі Уладзімір Васільевіч (1871)
- Тэраўскі Якаў Сцяпанавіч (1901)
- Тэрвідзіс Уладзімір Францавіч (1896)
- Тэтэльбаўм Завель Абрамавіч (1879)
У
- Убыш Мар'Ян Леанардавіч (1892)
- Увараў Акім Канстанцінавіч (1919)
- Увараў Васіль Маркелавіч (1875)
- Увараў Уладзімір Аляксеевіч (1909)
- Уварскі Даніла Сямёнавіч (1901)
- Уверскі Алег Дзмітрыевіч (1918)
- Увядзенскі Уладзімір Іванавіч (1895)
- Угалеў Іосіф Васільевіч (1893)
- Угалеў Ягор Аўгустынавіч (1878)
- Угарэнка Браніслаў Станіслававіч (1911)
- Угарэнка Вікенцій Варфаламеевіч (1885)
- Углік Уладзімір Станіслававіч (1922)
- Угляніца Апанас Лук'янавіч (1907)
- Угляніца Уладзімір Рыгоравіч (1904)
- Угляніца Фёдар Якаўлевіч (1903)
- Угнавёнак Якаў Раманавіч (1889)
- Угначаў Емяльян Іванавіч (1888)
- Угначоў Арцём Аўтухавіч (1887)
- Угнейціс Іван Іванавіч (1905)
- Угнявёнак Амос Дзям'Янавіч (1886)
- Угнявёнак Андрэй Андрэевіч (1888)
- Угнявёнак Марк Цярэнцевіч (1889)
- Угнявёнак Міхаіл Паўлавіч (1927)
- Угоднікаў Емяльян Нічыпаравіч (1885)
- Угольнік Антон Міхайлавіч (1894)
- Угольнік Антон Міхайлавіч (1898)
- Угольнік Вікенцій Іванавіч (1873)
- Угольнік Іван Міхайлавіч (1888)
- Угольнік Іосіф Францавіч (1892)
- Угольнік Станіслаў Іванавіч (1911)
- Угольнік Уладзімір Іосіфавіч (1903)
- Угорыц-Александровіч Рахіль Беркаўна (1898)
- Угрын Іван Міхайлавіч (1895)
- Угрыновіч Вікенцій Восіпавіч-Язэпавіч (1892)
- Угрыновіч Іосіф Аляксандравіч (1905)
- Угрыновіч Юліс Аўгустынавіч (1898)
- Угрыновіч-Віткоўская Сальвіна Эдуардаўна (1898)
- Удавеня Васіль Рыгоравіч (1900)
- Удалой Кандрат Яфімавіч (1888)
- Удалы Емяльян Севасцьянавіч (1865)
- Удалы Емяльян Севасцьянавіч (1867)
- Удараў Гаўрыла Іванавіч (1895)
- Уейскі Мечыслаў Іосіфавіч (1874)
- Уельскі Антон Фэліцыянавіч (1874)
- Уельскі Стафан Фэліцыянавіч (1873)
- Уеўскі Іван Сямёнавіч (1884)
- Уеўскі Канстанцін Іванавіч (1900)
- Уеўскі Міхаіл Рыгоравіч (1902)
- Ужакла Іосіф Алаізавіч (1879)
- Ужанаў Пётр Якаўлевіч (1870)
- Ужос Вацлаў Станіслававіч (1887)
- Ужос Іосіф Іванавіч (1904)
- Ужос Канстанцін Іванавіч (1903)
- Ужэсень Іван Іосіфавіч (1891)
- Узвараў Ісак Міхайлавіч (1912)
- Узвараў Сямён Міхайлавіч (1909)
- Узвараў Яфім Рыгоравіч (1898)
- Узілеўскі Айзік Насонавіч (1903)
- Узілеўскі Мордух Насонавіч (1905)
- Узлоўская Настасься Мікалаеўна (1893)
- Узлоўскі Іван Іванавіч (1895)
- Узлоўскі Міхаіл Юліянавіч (1891)
- Узорын Андрэй Міхайлавіч (1899)
- Уладамірскі Барыс Уладзіміравіч (1923)
- Уладзіміраў Аляксандр Сцяпанавіч (1899)
- Уладзіміраў Аляксандр Уладзіміравіч (1900)
- Уладзіміраў Мікалай Уладзіміравіч (1882)
- Уладзіміраў Уладзімір Канстанцінавіч (1896)
- Уладзіміраў Яўген Цімафеевіч (1902)
- Уладзіміраў-Валадзёнак Маркіян Іосіфавіч (1900)
- Уладзіноўскі Мікалай Іванавіч (1898)
- Уладзісенка Іосіф Ануфрыевіч (1885)
- Уладзіслаўлеў Міхаіл Сяргеевіч (1889)
- Уладоўская Ганна Пінхусаўна (1917)
- Уладоўскі Герш Лейбавіч (1905)
- Уладыка Восіп Сямёнавіч (1902)
- Уладыка Іосіф Паўлавіч (1888)
- Уладыка Леанід Сямёнавіч (1911)
- Уладыка Пётр Аляксандравіч (1894)
- Уладыка Сцяпан Васільевіч (1902)
- Уладысенка Васіль Іосіфавіч (1896)
- Уладысік Іван Мікалаевіч (1891)
- Уладычанскі Рафаіл Аўгуставіч (1870)
- Уладычанскі Станіслаў Аўгустынавіч (1883)
- Улазоўскі Дзмітрый Аляксандравіч (1905)
- Уланаў Канстанцін Кандратавіч (1897)
- Улановіч Максім Аляксеевіч (1899)
- Уласавец Акуліна Мікалаеўна (1900)
- Уласавец Аляксандр Андрэевіч (1920)
- Уласавец Аляксандравіч Пятровіч (1905)
- Уласавец Аляксей Ігнатавіч (1908)
- Уласавец Дзмітрый Іванавіч (1879)
- Уласавец Дзмітрый Іванавіч (1880)
- Уласавец Іван Антонавіч (1910)
- Уласавец Іван Сававіч (1927)
- Уласавец Іван Сцяпанавіч (1921)
- Уласавец Лідзія Саваўна (1929)
- Уласавец Макар Ігнатавіч (1874)
- Уласавец Макар Сямёнавіч (1878)
- Уласавец Мікалай Пятровіч (1893)
- Уласавец Мікіта Маркавіч (1905)
- Уласавец Міхаіл Ігнатавіч (1871)
- Уласавец Пётр Андрэевіч (1895)
- Уласавец Пётр Ігнатавіч (1896)
- Уласавец Сава Пятровіч (1881)
- Уласавец Сцяпан Іванавіч (1874)
- Уласавец Сцяпан Іванавіч (1883)
- Уласавец Таццяна Данілаўна (1880)
- Уласавец Уладзімір Міхайлавіч (1918)
- Уласавец Фёдар Сямёнавіч (1874)
- Уласавец Філіп Якаўлевіч (1870)
- Уласавец Якаў Мікалаевіч (1880)
- Уласаў Аляксандр Мікітавіч (1874)
- Уласаў Аляксандр Пракопавіч (1896)
- Уласаў Андрэй Сяргеевіч (1895)
- Уласаў Васіль Аляксандравіч (1903)
- Уласаў Іван Аляксандравіч (1899)
- Уласаў Павал Сцяпанавіч (1896)
- Уласаў Пётр Васільевіч (1899)
- Уласаў Рыгор Іванавіч (1876)
- Уласаў Рыгор Іванавіч (1905)
- Уласевіч Адольф Іосіфавіч (1889)
- Уласевіч Андрэй Арцём'евіч (1899)
- Уласевіч Андрэй Мікітавіч (1912)
- Уласевіч Антон Антонавіч (1894)
- Уласевіч Антон Вікенцьевіч (1866)
- Уласевіч Антон Міхайлавіч (1903)
- Уласевіч Вікенцій Іванавіч (1880)