Катэгорыя:Памяць: Слуцкі раён
Складнікі ў катэгорыі “Памяць: Слуцкі раён”
Паказаны 200 старонак гэтай катэгорыі з 254.
(папярэдняя старонка) (наступная старонка)Б
- Біруковіч Антон Канстанцінавіч (1889)
- Богдан Іван Антонавіч (1884)
- Богдан Фама Афанасьевіч (1850)
- Богдан Якаў Антонавіч (1890)
- Бондараў Ігнат Іванавіч (1911)
- Бортнік Леанід Мацвеевіч (1925)
- Бразінскі Франц Якаўлевіч (1880)
- Бранавіцкая Таццяна Севасцьянаўна (1889)
- Бранавіцкі Аркадзь Якаўлевіч (1870)
- Бранавіцкі Іван Лявонцьевіч (1902)
- Бранавіцкі Іосіф Сафронавіч (1879)
- Бранавіцкі Капітон Цярэнцьевіч (1882)
- Бранавіцкі Сцяпан Сцяпанавіч (1865)
- Бранішэўскі Станіслаў Піліпавіч (1892)
- Браноўскі Сямён Сафронавіч (1878)
- Бранявіцкі Сцяпан Юльянавіч (1893)
- Бржазоўскі Арсеній Пятровіч (1906)
- Бросель Вера Генрыхаўна (1882)
- Бросель Міхаіл Вікенцьевіч (1879)
В
- Вайтовіч Цімафей Пятровіч (1896)
- Вайшвіла Леанід Якаўлевіч (1902)
- Валадковіч Аляксандр Мікалаевіч (1888)
- Варанецкі Іосіф Рыгоравіч (1873)
- Васілевіч Фёдар Радзівонавіч (1889)
- Васіленка Андрэй Данілавіч (1910)
- Вейгуль Іосіф Ягоравіч (1890)
- Вечар Аляксандр Адамавіч (1916)
- Вечар Аляксандр Іванавіч (1911)
- Вечар Андрэй Адамавіч (1899)
- Вечар Васіль Іванавіч (1898)
- Вечар Васіль Яўгенавіч (1908)
- Вечар Іван Адамавіч (1909)
- Вечар Палікарп Васільевіч (1892)
- Вечар Сцяпан Фёдаравіч (1892)
- Віленчык Меер Міхелевіч (1905)
- Вішнеўская Марыя Фамінічна (1895)
- Вішнеўскі Іосіф Ігнатавіч (1891)
- Волат Соф'я Іванаўна (1871)
- Вусаў Уладзімір Паўлавіч (1899)
Г
- Гапановіч Аляксандр Якаўлевіч (1892)
- Гапановіч Дзмітрый Якаўлевіч (1886)
- Гапановіч Ефрасіння Піліпаўна
- Гапановіч Кандрат Гаўрылавіч (1882)
- Гапановіч Міхаіл Пятровіч (1904)
- Гапановіч Надзея Рыгораўна (1914)
- Гапановіч Пётр Сільвестравіч (1870)
- Гаўрук Юрый Паўлавіч (1905)
- Гаўрычэнка Аляксей Сямёнавіч (1904)
- Гаховіч Анатоль Мікалаевіч (1879)
- Гашэўская Дар'я Сідараўна (1900)
- Гедройц Расціслаў Васільевіч (1918)
- Герасімовіч Анатоль Дзмітрыевіч (1911)
- Герасімовіч Арсеній Дзмітрыевіч (1913)
- Герасімовіч Рыгор Паўлавіч (1900)
- Гірэль Антон Данілавіч (1888)
- Гірэль Васіль Васільевіч (1901)
- Громаў Васіль Рыгоравіч (1902)
- Грушэўскі Уладзімір Лявонцьевіч (1893)
- Грыцкевіч Іосіф Адамавіч (1895)
- Гук Ціхан Антонавіч (1903)
- Гурыновіч Васіль Васільевіч (1897)
- Гурыновіч Мікалай Андрэевіч (1888)
- Гурыновіч Мітрафан Антонавіч (1905)
- Гусева Таццяна Сігізмундаўна (1883)
- Гуткоўскі Васіль Аляксандравіч (1900)
- Гуткоўскі Ігнат Пятровіч (1889)
- Гуткоўскі Лявон Лявонавіч (1859)
- Гуткоўскі Павал Іванавіч (1876)
Д
Ж
З
- Забела Соф'я Фёдараўна (1901)
- Забродскі Аляксандр Дзмітрыевіч (1895)
- Забродскі Васіль Палікарпавіч (1891)
- Забродскі Іван Андрэевіч (1892)
- Забродскі Павал Фёдаравіч (1898)
- Забродскі Пётр Мартынавіч (1890)
- Зелянко Ціхан Фёдаравіч (1900)
- Зубовіч Пелагея Пятроўна (1876)
- Зубовіч Фёдар Яфімавіч (1898)
- Зяневіч Іван Фёдаравіч (1899)
К
- Калеснік Іван Іванавіч (1910)
- Каляда Васіль Захаравіч (1911)
- Канаплянік Мікіта Сяргеевіч (1888)
- Капарыха Цімафей Гаўрылавіч (1902)
- Карповіч Іван Раманавіч (1897)
- Карповіч Міхаіл Канстанцінавіч (1907)
- Карсюк Міхаіл Іванавіч (1907)
- Клязовіч Антон Андрэевіч (1902)
- Корзун Аляксандра Цімафееўна (1887)
- Корзун Рыгор Антонавіч (1888)
- Кот Антон Сцяпанавіч (1903)
- Красінскі Міхаіл Іванавіч (1894)
- Крукоўская Вольга Мікалаеўна (1905)
- Крукоўская Еўдакія Фёдараўна (1894)
- Крукоўскі Васіль Мікалаевіч (1899)
Л
М
- Макарэйка Анатоль Аляксеевіч (1913)
- Макарэйка Ганна Іосіфаўна (1909)
- Макарэйка Марыя Анатольеўна (1934)
- Макарэня Васіль Мікалаевіч (1900)
- Макарэня Рыгор Сідаравіч (1896)
- Макарэня Якаў Мікалаевіч (1894)
- Макоўскі Вікенцій Міхайлавіч (1897)
- Макоўскі Рыгор Іосіфавіч (1899)
- Мароз Самуіл Паўлавіч (1900)
- Махлай Васіль Васільевіч (1878)
- Махлай Трафім Пятровіч (1890)
- Міркоўскі Антон Фаміч (1895)
- Міскевіч Іван Дзмітрыевіч (1901)
- Міскевіч Іван Конанавіч (1867)
- Міхайлоўскі Трафім Адамавіч (1893)
- Міхневіч Іосіф Іванавіч (1893)
- Міхневіч Павал Палікарпавіч (1896)
- Міхневіч Пётр Аляксандравіч (1899)
Н
П
- Паталуеў Іван Аляксандравіч (1902)
- Паўлоўскі Іван Іосіфавіч (1875)
- Пенязь Андрэй Сямёнавіч (1895)
- Пенязь Ануфрый Трафімавіч (1898)
- Пенязь Васіль Пятровіч (1878)
- Пенязь Гаўрыла Мацвеевіч
- Пенязь Іван Мінаевіч (1898)
- Пенязь Кацярына Адамаўна
- Пенязь Мікіта Андрэевіч (1894)
- Пенязь Праскоўя Іванаўна (1901)
- Пенязь Рыгор Пятровіч (1888)
- Пенязь Фёдар Сцяпанавіч (1900)
- Пузіноўская Канстанцыя Францаўна (1876)
- Пузіноўская Яўгенія Францаўна (1891)
- Пятніца Яўген Паўлавіч (1921)
С
- Сабко Іосіф Антонавіч
- Саковіч Віктар Пятровіч (1906)
- Саковіч Фёдар Адамавіч (1902)
- Салавей Уладзімір Антонавіч (1923)
- Салавей Фёдар Антонавіч (1913)
- Салановіч Дзяніс Сцяпанавіч (1872)
- Салановіч Фёдар Сцяпанавіч (1881)
- Сасноўскі Сцяпан Сямёнавіч (1895)
- Сечка Стэфан Давыдавіч (1893)
- Стасевіч Афанасій Цімафеевіч (1897)
- Стасевіч Карп Мікалаевіч (1897)
- Статкевіч Вікенцій Рамуальдавіч (1875)
- Сташэўская Вольга Аляксандраўна (1903)
- Сташэўскі Антон Аляксандравіч (1898)
- Струкоўскі Мікалай Фёдаравіч (1887)
- Сухоцкі Станіслаў Аляксандравіч (1894)
- Сячко Піліп Міхайлавіч (1892)
Т
У
Ш
- Шнэк Васіль Іванавіч (1899)
- Шнэк Георгій Сямёнавіч (1898)
- Шнэк Пётр Піліпавіч (1900)
- Шуба Антон Пятровіч (1899)
- Шуба-Яблонскі Васіль Мікалаевіч (1892)
- Шуба-Яблонскі Сцяпан Віктаравіч (1881)
- Шуманскі Іван Сцяпанавіч (1896)
- Шуменскі Іосіф Антонавіч (1889)
- Шут Іван Паўлавіч (1905)
- Шчалкун Міхаіл Піліпавіч (1890)
- Шыдлоўскі Аляксандр Іванавіч (1903)
- Шыловіч Іван Васільевіч (1890)
- Шыловіч Іосіф Іванавіч (1884)
- Шыловіч Марыя Сцяпанаўна (1909)
- Шыян Віргінія Францаўна (1896)
- Шыян Усцін Рыгоравіч (1897)