Артыкулы ў найбольшай колькасці катэгорый
Ніжэй паказаны да 500 вынікаў у дыяпазоне ад #51 да #550.
Гл. (папярэдн. 500 | наступ. 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- Родзевіч Часлаў Іванавіч (1889) (7 катэгорый)
- Шашалевіч Андрэй Антонавіч (1893) (7 катэгорый)
- Цвікевіч Іван Іванавіч (1891) (7 катэгорый)
- Эпімах-Шыпіла Браніслаў Ігнатавіч (1859) (7 катэгорый)
- Юркевіч Леанід Мікалаевіч (1908) (7 катэгорый)
- Яркін Віктар Іванавіч (1889) (7 катэгорый)
- Лобач Уладзімір Стафанавіч (1901) (7 катэгорый)
- Мазуркевіч Іосіф Ігнатавіч (1887) (7 катэгорый)
- Ластоўскі Вацлаў Юстынавіч (1883) (7 катэгорый)
- Каравайчык Павал Іларыёнавіч (1896) (7 катэгорый)
- Касянкоў Міхаіл Яфімавіч (1901) (7 катэгорый)
- Краскоўскі Іван Ігнатавіч (1880) (7 катэгорый)
- Кульбак Майсей Саламонавіч (1896) (7 катэгорый)
- Жылуновіч Дзмітрый Фёдаравіч (1887) (7 катэгорый)
- Едзіновіч Антаніна Фёдараўна (1894) (6 катэгорый)
- Ждановіч Фларыян Паўлавіч (1884) (6 катэгорый)
- Кіркевіч Антон Паўлавіч (1870) (6 катэгорый)
- Каспяровіч Мікалай Іванавіч (1900) (6 катэгорый)
- Касцевіч Макар Мацвеевіч (1891) (6 катэгорый)
- Кахановіч Міхаіл Сілуянавіч (1882) (6 катэгорый)
- Кернажыцкі Канстанцін Іванавіч (1902) (6 катэгорый)
- Кляшторны Тодар Тодаравіч (1903) (6 катэгорый)
- Корбут Андрэй Сцяпанавіч (1893) (6 катэгорый)
- Корбут Марыя Канстанцінаўна (6 катэгорый)
- Крошачкін Пётр Кузьміч (1879) (6 катэгорый)
- Кударэнка Рыгор Лаўрэнцьевіч (1895) (6 катэгорый)
- Мамонька Язэп Аляксеевіч (1889) (6 катэгорый)
- Гарэцкі Максім Іванавіч (1893) (6 катэгорый)
- Гаўрылік Іосіф Емяльянавіч (1893) (6 катэгорый)
- Голуб Іосіф Антонавіч (1889) (6 катэгорый)
- Грыневіч Антон Антонавіч (1877) (6 катэгорый)
- Грыневіч Клім Лазаравіч (1912) (6 катэгорый)
- Грынкевіч Станіслаў Сымонавіч (1902) (6 катэгорый)
- Гурын Павал Пятровіч (6 катэгорый)
- Гуткоўскі Мікалай Макаравіч (1886) (6 катэгорый)
- Бялевіч Яфім Яфімавіч (1886) (6 катэгорый)
- Бітэль Пётр Іванавіч (1912) (6 катэгорый)
- Валошын Павал Пятровіч (1891) (6 катэгорый)
- Вальковіч Аляксандр Іванавіч (1892) (6 катэгорый)
- Дадэвуш Андрэй Аляксандравіч (1906) (6 катэгорый)
- Дашкевіч Леў Урбанавіч (1882) (6 катэгорый)
- Дубінскі Сяргей Антонавіч (1884) (6 катэгорый)
- Аніхоўскі Аляксандр Георгіевіч (1897) (6 катэгорый)
- Астапенка Дзмітрый Емяльянавіч (1910) (6 катэгорый)
- Багдановіч Адам Ягоравіч (1862) (6 катэгорый)
- Багдановіч Вячаслаў Васільевіч (1878) (6 катэгорый)
- Байкоў Мікалай Якубавіч (1889) (6 катэгорый)
- Баранаў Сымон Якаўлевіч (1900) (6 катэгорый)
- Бараноўскі Якаў Сцяпанавіч (1872) (6 катэгорый)
- Волкава Ірына Канстанцінаўна (1926) (6 катэгорый)
- Волкаў Канстанцін Антонавіч (1887) (6 катэгорый)
- Вільтоўскі Браніслаў Міхайлавіч (1901) (6 катэгорый)
- Ганчарык Міхаіл Мікалаевіч (1899) (6 катэгорый)
- Гапановіч Аляксандр Якаўлевіч (1892) (6 катэгорый)
- Гапановіч Дзмітрый Якаўлевіч (1886) (6 катэгорый)
- Бонч-Асмалоўскі Радыён Анатольевіч (1884) (6 катэгорый)
- Буеўскі Аляксей Васільевіч (1893) (6 катэгорый)
- Абрантовіч Фабіян Янавіч (1884) (6 катэгорый)
- Агурскі Самуіл Хаімавіч (1884) (6 катэгорый)
- Азбукін Мікалай Васільевіч (1894) (6 катэгорый)
- Аксельрод Зэлік Майсеевіч (1904) (6 катэгорый)
- Аляхновіч Мікалай Мікалаевіч (1903) (6 катэгорый)
- Аляхновіч Францішак Каралевіч (1883) (6 катэгорый)
- Раманоўскі Фёдар Сцяпанавіч (1890) (6 катэгорый)
- Родзевіч Леапольд Іванавіч (1895) (6 катэгорый)
- Рубановіч Міхаіл Сямёнавіч (1857) (6 катэгорый)
- Русак Васіль Максімавіч (1896) (6 катэгорый)
- Рыла Пётр Кузьміч (1884) (6 катэгорый)
- Пракулевіч Уладзімір Міхайлавіч (1887) (6 катэгорый)
- Півавараў Уладзімір Іванавіч (1904) (6 катэгорый)
- Пічэта Уладзімір Іванавіч (1878) (6 катэгорый)
- Рак-Міхайлоўскі Сямён Аляксандравіч (1885) (6 катэгорый)
- Тарашкевіч Браніслаў Адамавіч (1892) (6 катэгорый)
- Урбановіч Вера Антонаўна (1899) (6 катэгорый)
- Урублеўскі Іван Францавіч (1900) (6 катэгорый)
- Міклашэвіч Любоў Ігнацьеўна (6 катэгорый)
- Мікуліч Барыс Міхайлавіч (1912) (6 катэгорый)
- Неканда-Трэпка Антон Станіслававіч (1877) (6 катэгорый)
- Сядун Мікалай Кандратавіч (1890) (6 катэгорый)
- Сянкевіч Аляксандр Антонавіч (1884) (6 катэгорый)
- Салагуб Алесь Феафілавіч (1906) (6 катэгорый)
- Саланевіч Іван Лук'янавіч (1891) (6 катэгорый)
- Свёнтак Казімір Янавіч (1914) (6 катэгорый)
- Скандракоў Сяргей Вячаслававіч (1876) (6 катэгорый)
- Скрыган Іван Аляксандравіч (1905) (6 катэгорый)
- Смоліч Аркадзь Антонавіч (1891) (6 катэгорый)
- Станкевіч Адам Вікенцьевіч (1892) (6 катэгорый)
- Паеўскі Міхаіл Львовіч (1879) (6 катэгорый)
- Паўлаў Дзмітрый Рыгоравіч (1897) (6 катэгорый)
- Паўлюкоўскі Уладзіслаў Міхайлавіч (1895) (6 катэгорый)
- Паўскі Рыгор Аляксандравіч (1880) (6 катэгорый)
- Ярашэвіч Міканор Казіміравіч (1885) (6 катэгорый)
- Ярмак Стэфаніда Міхайлаўна (1900) (6 катэгорый)
- Шантыр Фабіян Гіляравіч (1887) (6 катэгорый)
- Шахмуць Раман Раманавіч (1901) (6 катэгорый)
- Шашко Канстанцін Аляксандравіч (6 катэгорый)
- Шушкевіч Станіслаў Пятровіч (1908) (6 катэгорый)
- Шчакаціхін Мікалай Мікалаевіч (1896) (6 катэгорый)
- Хадыка Уладзімір Марцінавіч (1904) (6 катэгорый)
- Хурсік Сымон Аляксеевіч (1902) (6 катэгорый)
- Цвікевіч Аляксандр Іванавіч (1888) (6 катэгорый)
- Цімінскі Мікалай Мітрафанавіч (1869) (6 катэгорый)
- Чарнушэвіч Мікалай Фёдаравіч (1904) (6 катэгорый)
- Харужая Вера Захараўна (1903) (5 катэгорый)
- Хіраска Уладзімір Рыгоравіч (1874) (5 катэгорый)
- Царанкоў Антон Іванавіч (1887) (5 катэгорый)
- Цепляк Ян Фелікс (1857) (5 катэгорый)
- Цэбрыкаў Іван Якаўлевіч (1874) (5 катэгорый)
- Цікота Андрэй Феліксавіч (1891) (5 катэгорый)
- Чарнышэвіч Аркадзь Дзмітрыевіч (1912) (5 катэгорый)
- Ясінскі Валянцін Міхайлавіч (1890) (5 катэгорый)
- Яфрэмаў Навум Аронавіч (1951) (5 катэгорый)
- Юрэвіч Баляслаў Казіміравіч (1887) (5 катэгорый)
- Юхневіч Канстанцін Аляксандравіч (1896) (5 катэгорый)
- Язвіцкі Іван Аляксеевіч (1869) (5 катэгорый)
- Ярмаловіч Антон Іванавіч (1897) (5 катэгорый)
- Ярэміч Фабіян Мацвеевіч (1891) (5 катэгорый)
- Шлюбскі Аляксандр Ануфрыевіч (1897) (5 катэгорый)
- Шнэк Васіль Іванавіч (1899) (5 катэгорый)
- Шнэк Пётр Піліпавіч (1900) (5 катэгорый)
- Шут Іван Паўлавіч (1905) (5 катэгорый)
- Шутовіч Віктар Іванавіч (1890) (5 катэгорый)
- Манахаў Кандрат Кандратавіч (1893) (5 катэгорый)
- Маракоў Валерый Дзмітрыевіч (1909) (5 катэгорый)
- Маркевіч Аляксей Захаравіч (1885) (5 катэгорый)
- Мядзведзь Піліп Дзям'янавіч (1890) (5 катэгорый)
- Зянюк Іван Пятровіч (1872) (5 катэгорый)
- Зіміёнка Анатоль Рыгоравіч (1887) (5 катэгорый)
- Казакевіч Іосіф Канстанцінавіч (1895) (5 катэгорый)
- Каладкевіч Пётр Дзмітрыевіч (1876) (5 катэгорый)
- Камяга Агафій Яфімавіч (1888) (5 катэгорый)
- Канаплянік Мікіта Сяргеевіч (1888) (5 катэгорый)
- Езавітаў Канстанцін Барысавіч (1893) (5 катэгорый)
- Жаўрыд Ян Раймундавіч (1885) (5 катэгорый)
- Забродскі Пётр Мартынавіч (1890) (5 катэгорый)
- Заяц Леанард Іосіфавіч (1890) (5 катэгорый)
- Звонак Пётр Барысавіч (1907) (5 катэгорый)
- Лук'янін Іосіф Станіслававіч (1888) (5 катэгорый)
- Лупіновіч Карл-Аляксандр Карлавіч (1891) (5 катэгорый)
- Лісоўскі Адам Язэпавіч (1884) (5 катэгорый)
- Макарэйка Анатоль Аляксеевіч (1913) (5 катэгорый)
- Макарэйка Ганна Іосіфаўна (1909) (5 катэгорый)
- Макарэйка Марыя Анатольеўна (1934) (5 катэгорый)
- Кіпель Яўхім Яўсеевіч (1896) (5 катэгорый)
- Лабаты Фама Іванавіч (1905) (5 катэгорый)
- Лагіновіч Іосіф Каэтанавіч (1891) (5 катэгорый)
- Лобан Філіп Мікітавіч (1890) (5 катэгорый)
- Кнорын Вільгельм Георгіевіч (1890) (5 катэгорый)
- Кроль Аляксандр Стэфанавіч (1900) (5 катэгорый)
- Круталевіч Аляксандр Прохаравіч (1894) (5 катэгорый)
- Крынчык Павал Сцяпанавіч (1898) (5 катэгорый)
- Крыніцкі Аляксандр Іванавіч (1894) (5 катэгорый)
- Кудзелька Іосіф Фадзеевіч (1894) (5 катэгорый)
- Кульбак Зэльда Барысаўна (1897) (5 катэгорый)
- Капуста Пётр Бернардавіч (1891) (5 катэгорый)
- Каранеўскі Язэп Пятровіч (1888) (5 катэгорый)
- Каратай Ксенія Амбросеўна (1899) (5 катэгорый)
- Карповіч Іван Раманавіч (1897) (5 катэгорый)
- Абрамчук Макар Паўлавіч (1898) (5 катэгорый)
- Аверын Міхаіл Ігнатавіч (1891) (5 катэгорый)
- Адамовіч Канстанцін Віктаравіч (1891) (5 катэгорый)
- Адзярыха Міхась Якаўлевіч (1904) (5 катэгорый)
- Азаронак Пётр Яфімавіч (1926) (5 катэгорый)
- Александровіч Ібрагім Мацвеевіч (1893) (5 катэгорый)
- Александровіч Андрэй Іванавіч (1906) (5 катэгорый)
- Герасімовіч Рыгор Паўлавіч (1900) (5 катэгорый)
- Германовіч Язэп Станіслававіч (1890) (5 катэгорый)
- Грахоўскі Сяргей Іванавіч (1913) (5 катэгорый)
- Грыгаровіч Карл Карлавіч (1868) (5 катэгорый)
- Гурына Соф'я Паўлаўна (1933) (5 катэгорый)
- Гуткоўскі Павал Макаравіч (1893) (5 катэгорый)
- Гірэль Васіль Васільевіч (1901) (5 катэгорый)
- Дадыка Ефрасіння Тарасаўна (1903) (5 катэгорый)
- Дадэвуш Аляксандр Емяльянавіч (1873) (5 катэгорый)
- Даркевіч Пётр Яўгенавіч (1898) (5 катэгорый)
- Дарожкін Мікалай Апанасавіч (1905) (5 катэгорый)
- Дзелякторскі Уладзімір Пятровіч (1887) (5 катэгорый)
- Дзямідаў Мікалай Іванавіч (1888) (5 катэгорый)
- Дзяргай Сяргей Сцяпанавіч (1907) (5 катэгорый)
- Добін Гірш Ізраілевіч (1905) (5 катэгорый)
- Бусел Сяргей Нічыпаравіч (1901) (5 катэгорый)
- Бялыніцкі-Біруля Аляксей Андрэевіч (1864) (5 катэгорый)
- Біруковіч Леанід Платонавіч (1866) (5 катэгорый)
- Біруля Уладзімір Вікенцьевіч (1873) (5 катэгорый)
- Аніська Дамінік (1888) (5 катэгорый)
- Апірын Аркадзь Восіпавіч (1904) (5 катэгорый)
- Асіповіч Іван Васільевіч (1896) (5 катэгорый)
- Багдановіч Міхаіл Ануфрыевіч (1900) (5 катэгорый)
- Бадунова Пелагея Аляксандраўна (1885) (5 катэгорый)
- Бандарчык Хведар Антонавіч (1893) (5 катэгорый)
- Бараноўскі Міхаіл Кірылавіч (1897) (5 катэгорый)
- Бараноўскі Пётр Іванавіч (1876) (5 катэгорый)
- Бараноўскі Пётр Аўгуставіч (1882) (5 катэгорый)
- Баркоўскі Іосіф Станіслававіч (1896) (5 катэгорый)
- Блошкін Міхаіл Фёдаравіч (1908) (5 катэгорый)
- Бонч-Асмалоўскі Глеб Анатольевіч (1890) (5 катэгорый)
- Будзінскі Станіслаў Янавіч (1894) (5 катэгорый)
- Вераб'ёў Мікалай Мікалаевіч (1894) (5 катэгорый)
- Вернікоўскі Аляксандр Львовіч (1884) (5 катэгорый)
- Вечар Андрэй Адамавіч (1899) (5 катэгорый)
- Вечар Сцяпан Фёдаравіч (1892) (5 катэгорый)
- Вяршынскі Павал Паўлавіч (1877) (5 катэгорый)
- Гагалушка Васіль Мітрафанавіч (1881) (5 катэгорый)
- Галынкер Ізраіль Саламонавіч (1909) (5 катэгорый)
- Гандаровіч Анатоль Антонавіч (1910) (5 катэгорый)
- Гарбук Вісарыён Сцяпанавіч (1913) (5 катэгорый)
- Пазняк Ян Аляксандравіч (1887) (5 катэгорый)
- Папінеўскі Яфім Мікалаевіч (1900) (5 катэгорый)
- Паталуеў Іван Аляксандравіч (1902) (5 катэгорый)
- Ржэўскі Браніслаў Андрэевіч (1905) (5 катэгорый)
- Рымашэўская Эмілія Іосіфаўна (1891) (5 катэгорый)
- Татур Уладзімір Адамавіч (1917) (5 катэгорый)
- Туранкоў Аляксей Яўлампавіч (1886) (5 катэгорый)
- Убарэвіч Іеранім Пятровіч (1896) (5 катэгорый)
- Уласаў Аляксандр Мікітавіч (1874) (5 катэгорый)
- Ульянаў Аляксандр Фёдаравіч (1901) (5 катэгорый)
- Урублеўскі Альбін Францавіч (1896) (5 катэгорый)
- Фурс Фёдар Якаўлевіч (1873) (5 катэгорый)
- Пруднікаў Аляксандр Трафімавіч (1910) (5 катэгорый)
- Прытула Аляксандр Фаміч (1879) (5 катэгорый)
- Пуйман Надзея Іосіфаўна (1897) (5 катэгорый)
- Пучкар-Хмялеўскі Адам Іванавіч (1890) (5 катэгорый)
- Піятуховіч Міхаіл Мікалаевіч (1891) (5 катэгорый)
- Райко Станіслаў Міхайлавіч (1873) (5 катэгорый)
- Мятла Пётр Васільевіч (1890) (5 катэгорый)
- Міхайлоўская Алена Якаўлеўна (5 катэгорый)
- Міхайлоўская Зінаіда Васільеўна (1924) (5 катэгорый)
- Міхайлоўская Ліпа Васільеўна (1927) (5 катэгорый)
- Міхайлоўскі Васіль Іосіфавіч (1896) (5 катэгорый)
- Міхайлоўскі Уладзімір Васільевіч (1920) (5 катэгорый)
- Наўроцкі Аляксандр Якаўлевіч (1877) (5 катэгорый)
- Неманцэвіч Антон Іванавіч (1893) (5 катэгорый)
- Новік Сяргей Міхайлавіч (1906) (5 катэгорый)
- Самойла Уладзімір Іванавіч (1878) (5 катэгорый)
- Сахараў Сяргей Пятровіч (1880) (5 катэгорый)
- Сергіевіч Юльян Іосіфавіч (1910) (5 катэгорый)
- Сечка Стэфан Давыдавіч (1893) (5 катэгорый)
- Славін Цодзік Якаўлевіч (1887) (5 катэгорый)
- Славіна Эсфір Ісаакаўна (1885) (5 катэгорый)
- Слосканс Баляслаў Бернардавіч (1893) (5 катэгорый)
- Струкоўскі Іван Фёдаравіч (1895) (5 катэгорый)
- Сташэўская Вольга Аляксандраўна (1903) (4 катэгорыі)
- Сташэўскі Васіль Пятровіч (1895) (4 катэгорыі)
- Струкоўскі Мікалай Фёдаравіч (1887) (4 катэгорыі)
- Сурвіла Ермалай Якаўлевіч (1868) (4 катэгорыі)
- Сушко Сцяпан Іосіфавіч (1886) (4 катэгорыі)
- Сярдзюк Панцялей Іванавіч (1907) (4 катэгорыі)
- Сячко Піліп Міхайлавіч (1892) (4 катэгорыі)
- Сівіцкі Казімір Антонавіч (1874) (4 катэгорыі)
- Сільвестровіч Аляксандр Сцяпанавіч (1894) (4 катэгорыі)
- Сініцкі Іосіф Сцяпанавіч (1891) (4 катэгорыі)
- Ольскі Ян Калікставіч (1898) (4 катэгорыі)
- Паборцаў Тарас Стэфанавіч (1878) (4 катэгорыі)
- Палойка Марыя Якаўлеўна (1884) (4 катэгорыі)
- Палянская Людміла Якаўлеўна (1880) (4 катэгорыі)
- Паплыка Іван Маісеевіч (1890) (4 катэгорыі)
- Парфёнчык Васіль Маісеевіч (1884) (4 катэгорыі)
- Пашкевіч Вітольд Іосіфавіч (1882) (4 катэгорыі)
- Платнер Ісак Хаімавіч (1895) (4 катэгорыі)
- Платун Антон Мартынавіч (1896) (4 катэгорыі)
- Тарановіч Мікалай Васільевіч (1860) (4 катэгорыі)
- Тарасевіч Васіль Якаўлевіч (1886) (4 катэгорыі)
- Тумар Андрэй Іосіфавіч (1879) (4 катэгорыі)
- Туміловіч Іван Людвігавіч (1905) (4 катэгорыі)
- Турлай Андрэй Аляксеевіч (1894) (4 катэгорыі)
- Тыдман Усевалад Іосіфавіч (1905) (4 катэгорыі)
- Успенскі Яўген Канстанцінавіч (1891) (4 катэгорыі)
- Федаровіч Вікенцій Феліксавіч (1893) (4 катэгорыі)
- Фрыдман Ісак Сямёнавіч (1887) (4 катэгорыі)
- Філіповіч Іван Іванавіч (1875) (4 катэгорыі)
- Ралько Дзяніс Мікалаевіч (1895) (4 катэгорыі)
- Рапапорт Рыгор Якаўлевіч (1890) (4 катэгорыі)
- Роп Эдвард (1851) (4 катэгорыі)
- Рулеў Аляксей Іванавіч (1897) (4 катэгорыі)
- Рыдзеўскі Міхаіл Антонавіч (1885) (4 катэгорыі)
- Рынейскі Антон Альгерадвіч (1903) (4 катэгорыі)
- Рэдзенс Станіслаў Францавіч (1892) (4 катэгорыі)
- Саковіч Юльян (1906) (4 катэгорыі)
- Пратасевіч Іван Іосіфавіч (1889) (4 катэгорыі)
- Пратасеня Рыгор Іванавіч (1898) (4 катэгорыі)
- Пузіноўская Канстанцыя Францаўна (1876) (4 катэгорыі)
- Пузіноўская Яўгенія Францаўна (1891) (4 катэгорыі)
- Пуцінцаў Іван Андрэевіч (1898) (4 катэгорыі)
- Пшчолка Вера Мікалаеўна (1878) (4 катэгорыі)
- Півавараў Залман Рувімавіч (1910) (4 катэгорыі)
- Піваварчык Аляксандр Аляксандравіч (1940) (4 катэгорыі)
- Піваварчык Аляксандр Дзям'янавіч (1911) (4 катэгорыі)
- Піваварчык Антаніна Аляксандраўна (1949) (4 катэгорыі)
- Піваварчык Марыя Пятроўна (1920) (4 катэгорыі)
- Піляр Раман Аляксандравіч (1894) (4 катэгорыі)
- Пінталь Станіслаў Францавіч (1894) (4 катэгорыі)
- Рабін Іосіф Ізраілевіч (1900) (4 катэгорыі)
- Радзівіновіч Канстанцін Дзянісавіч (1886) (4 катэгорыі)
- Ражко Пётр Цімафеевіч (1886) (4 катэгорыі)
- Салавей Уладзімір Антонавіч (1923) (4 катэгорыі)
- Саланевіч Барыс Лук'янавіч (1898) (4 катэгорыі)
- Сандамірскі Якаў Рыгоравіч (1902) (4 катэгорыі)
- Сапега Мікалай Канстанцінавіч (1909) (4 катэгорыі)
- Сапрыцкі Аскар Абрамавіч (1894) (4 катэгорыі)
- Сапун Рыгор Макаравіч (1902) (4 катэгорыі)
- Сасноўскі Сцяпан Сямёнавіч (1895) (4 катэгорыі)
- Святаполк-Мірскі Яўген (1876) (4 катэгорыі)
- Семянюк Канстанцін Іеронавіч (1884) (4 катэгорыі)
- Серада Сяргей Міхайлавіч (1909) (4 катэгорыі)
- Скромны Ігнат Дзмітрыевіч (1887) (4 катэгорыі)
- Скірмунт Раман Аляксандравіч (1868) (4 катэгорыі)
- Славін Ілля Венедыктавіч (1883) (4 катэгорыі)
- Спектар Якаў Мееpавіч (1891) (4 катэгорыі)
- Мяцельскі Васіль Уладзіміравіч (1901) (4 катэгорыі)
- Мініч Ганна Паўлаўна (1875) (4 катэгорыі)
- Міцькоў Сяргей Рыгоравіч (1896) (4 катэгорыі)
- Назарэўскі Аляксей Васільевіч (1881) (4 катэгорыі)
- Несцяровіч Дзяніс Раманавіч (1893) (4 катэгорыі)
- Чыгір Рыгор Фёдаравіч (1888) (4 катэгорыі)
- Чыксце Карл Якаўлевіч (1898) (4 катэгорыі)
- Чыксце Эмілія Эдуардаўна (1905) (4 катэгорыі)
- Чысты Аляксандр Паўлавіч (1891) (4 катэгорыі)
- Шаціла Альбін Альбінавіч (1887) (4 катэгорыі)
- Шаўкоў Раман Яфімавіч (1891) (4 катэгорыі)
- Шкляроўскі Міхаіл Арцёмавіч (1884) (4 катэгорыі)
- Шнэк Георгій Сямёнавіч (1898) (4 катэгорыі)
- Шуба-Яблонскі Васіль Мікалаевіч (1892) (4 катэгорыі)
- Шукель Ігнат Вікенцьевіч (1877) (4 катэгорыі)
- Харык Ісак Давыдавіч (1896) (4 катэгорыі)
- Хвецька Люцыян (1889) (4 катэгорыі)
- Хоміч Рыгор Макаравіч (1912) (4 катэгорыі)
- Хрышчановіч Уладзімір Іванавіч (1876) (4 катэгорыі)
- Цагойка Уладзімір Ігнатавіч (1899) (4 катэгорыі)
- Цвірка Андрэй Антонавіч (1882) (4 катэгорыі)
- Цыбулевіч Станіслаў Іосіфавіч (1862) (4 катэгорыі)
- Цэпліс Анс Дыдрыкавіч (1914) (4 катэгорыі)
- Цімашкевіч Юліян Аляксандравіч (1890) (4 катэгорыі)
- Чаржынскі Уладзіслаў Вікенцьевіч (1897) (4 катэгорыі)
- Чарнушэвіч Аляксандр Анікеевіч (1899) (4 катэгорыі)
- Яхневіч Аляксандр Пятровіч (1874) (4 катэгорыі)
- Ясінскі Мікалай Міхайлавіч (1884) (4 катэгорыі)
- Шыловіч Марыя Сцяпанаўна (1909) (4 катэгорыі)
- Шышла Іван Васільевіч (1915) (4 катэгорыі)
- Эльфенгрэн Георгі Яўгенавіч (1889) (4 катэгорыі)
- Юдэльсон Арон Ісакавіч (1907) (4 катэгорыі)
- Юрашкевіч Іван Іванавіч (1905) (4 катэгорыі)
- Юркевіч Сцяпан Канстанцінавіч (1905) (4 катэгорыі)
- Юркевіч Сямён Андрэевіч (1885) (4 катэгорыі)
- Якубовіч Васіль Сямёнавіч (1863) (4 катэгорыі)
- Якубовіч Надзея Афанасьеўна (1908) (4 катэгорыі)
- Якубовіч Хрысціна Сцяпанаўна (1868) (4 катэгорыі)
- Яншын Мікалай Нілавіч (1880) (4 катэгорыі)
- Ярмак Захар Фёдаравіч (1891) (4 катэгорыі)
- Яронскі Міхаіл Андрэевіч (1893) (4 катэгорыі)
- Яроцкі Юліян Рыгоравіч (1901) (4 катэгорыі)
- Яскевіч Фёдар Емяльянавіч (1883) (4 катэгорыі)
- Кантар Саламон Мэндзялеевіч (1894) (4 катэгорыі)
- Мар'янаў Барыс Лазаpавіч (1894) (4 катэгорыі)
- Маргелаў Сцяпан Прохаравіч (1902) (4 катэгорыі)
- Масленнікаў Павал Аляксандравіч (1898) (4 катэгорыі)
- Матсон Герман Пятровіч (1896) (4 катэгорыі)
- Маісееў Леў Абрамавіч (1897) (4 катэгорыі)
- Межвет Іван Фрыцавіч (1889) (4 катэгорыі)
- Межвет Эдуард Фрыцавіч (1888) (4 катэгорыі)
- Мухін Павал Максімавіч (1907) (4 катэгорыі)
- Ерахавец Марыя Пятроўна (1905) (4 катэгорыі)
- Ермаловіч Якаў Сідаравіч (1910) (4 катэгорыі)
- Жаранін Васіль Сямёнавіч (1885) (4 катэгорыі)
- Жаўняровіч Ігнат Францавіч (1890) (4 катэгорыі)
- Жаўняровіч Уладзіслаў Іпалітавіч (1885) (4 катэгорыі)
- Жыгалкоўскі Антон Іванавіч (1887) (4 катэгорыі)
- Жыдок Іван Якаўлевіч (1900) (4 катэгорыі)
- Жыўлюк Мікалай Іосіфавіч (1886) (4 катэгорыі)
- Забродскі Аляксандр Дзмітрыевіч (1895) (4 катэгорыі)
- Забродскі Павал Фёдаравіч (1898) (4 катэгорыі)
- Законнікаў Сяргей Васільевіч (1909) (4 катэгорыі)
- Залеўскі Сцяпан Антонавіч (1893) (4 катэгорыі)
- Замалін Навум Міхайлавіч (1905) (4 катэгорыі)
- Замоцін Іван Іванавіч (1873) (4 катэгорыі)
- Згіроўскі Антон Антонавіч (1906) (4 катэгорыі)
- Змудзінскі Генадзь Яўгенавіч (1898) (4 катэгорыі)
- Зон Наталля Фрыдрыхаўна (1879) (4 катэгорыі)
- Зялінскі Пётр Пятровіч (1863) (4 катэгорыі)
- Каваль Васіль Пятровіч (1907) (4 катэгорыі)
- Кавальчук Захар Захаравіч (1893) (4 катэгорыі)
- Кавалёў Захар Ціханавіч (1900) (4 катэгорыі)
- Каган Эля Шаломавіч (1909) (4 катэгорыі)
- Казлоў Антон Іосіфавіч (1880) (4 катэгорыі)
- Калеснік Іван Іванавіч (1910) (4 катэгорыі)
- Калядзюк Георгій Лаўрэнцьевіч (1894) (4 катэгорыі)
- Лукашэвіч Еўдакія Антонаўна (1895) (4 катэгорыі)
- Луцкевіч Антон Іванавіч (1884) (4 катэгорыі)
- Лябецкая Алена Канстанцінаўна (1903) (4 катэгорыі)
- Лямперт Саламон Рыгоравіч (1916) (4 катэгорыі)
- Ляўданскі Аляксандр Мікалаевіч (1893) (4 катэгорыі)
- Ляўковіч Стэфан Маpкавіч (1888) (4 катэгорыі)
- Ляўкоў Максім Архіпавіч (1894) (4 катэгорыі)
- Лідум Іван Іванавіч (1893) (4 катэгорыі)
- Мазель Элізар Якаўлевіч (1895) (4 катэгорыі)
- Макарчук Рыгор Пятровіч (1870) (4 катэгорыі)
- Клячкоўскі Іосіф Віктаравіч (1892) (4 катэгорыі)
- Клінцэвіч Міхаіл Аляксандравіч (1897) (4 катэгорыі)
- Копаць Павал Сямёнавіч (1891) (4 катэгорыі)
- Копаць Пётр Сямёнавіч (1895) (4 катэгорыі)
- Корбут Канстанцін Андрэевіч (1927) (4 катэгорыі)
- Корбут Міхаіл Андрэевіч (1929) (4 катэгорыі)
- Корбут Уладзімір Андрэевіч (1922) (4 катэгорыі)
- Корзун Аляксандра Цімафееўна (1887) (4 катэгорыі)
- Корзун Рыгор Антонавіч (1888) (4 катэгорыі)
- Крукоўскі Васіль Мікалаевіч (1899) (4 катэгорыі)
- Крыкуноў Аляксандр Іванавіч (1899) (4 катэгорыі)
- Кудзелька Іван Фадзеевіч (1891) (4 катэгорыі)
- Кунда Уладзіслаў Ігнатавіч (1887) (4 катэгорыі)
- Купцэвіч Фелікс Піліпавіч (1900) (4 катэгорыі)
- Курыловіч Рыгор Кандратавіч (1882) (4 катэгорыі)
- Кучынскі Аляксей Сцяпанавіч (1892) (4 катэгорыі)
- Кійко Кірыл Максімавіч (1902) (4 катэгорыі)
- Кімс Індрык Карлавіч (1897) (4 катэгорыі)
- Лабадаеў Міхаіл Гаўрылавіч (1905) (4 катэгорыі)
- Лаздзін Эдуард Пятровіч (1914) (4 катэгорыі)
- Лаздынь Эдуард Іванавіч (1884) (4 катэгорыі)
- Ланге Рычард Эдуардавіч (1903) (4 катэгорыі)
- Лапа Франц Антонавіч (1899) (4 катэгорыі)
- Лашкевіч Леанард Янавіч (1899) (4 катэгорыі)
- Лаўскі Вячаслаў Якубавіч (1900) (4 катэгорыі)
- Лелямер Іван Міхайлавіч (1885) (4 катэгорыі)
- Лемеш Апанас Іванавіч (1886) (4 катэгорыі)
- Лецка Ксенія Гаўрылаўна (1892) (4 катэгорыі)
- Вечар Іван Адамавіч (1909) (4 катэгорыі)
- Вечар Аляксандр Адамавіч (1916) (4 катэгорыі)
- Вечар Ніна Фёдараўна (4 катэгорыі)
- Вечар Палікарп Васільевіч (1892) (4 катэгорыі)
- Вярсоцкі Іван Іванавіч (1888) (4 катэгорыі)
- Вячорка Фёдар-Апанас Пятровіч (1863) (4 катэгорыі)
- Вішкоўскі Міхаіл Антонавіч (1903) (4 катэгорыі)
- Гагалушка Аляксандр Васільевіч (1909) (4 катэгорыі)
- Галадзед Вера Сцяпанаўна (1900) (4 катэгорыі)
- Галкіна Алена Дзмітрыеўна (1888) (4 катэгорыі)
- Гапановіч Кандрат Гаўрылавіч (1882) (4 катэгорыі)
- Гапановіч Міхаіл Пятровіч (1904) (4 катэгорыі)
- Гапановіч Надзея Рыгораўна (1914) (4 катэгорыі)
- Гардзяёнак Сцяпан Андрэевіч (1897) (4 катэгорыі)
- Ізмер Іван Георгіевіч (1880) (4 катэгорыі)
- Ільлюкевіч Мікалай Андрэевіч (1888) (4 катэгорыі)
- Ільюкевіч Аляксандр Раманавіч (1879) (4 катэгорыі)
- Ісаеня Павал Лук'янавіч (1899) (4 катэгорыі)
- Абакановіч Ігнат Мікалаевіч (1900) (4 катэгорыі)
- Абрамовіч Уладзімір Уладзіміравіч (1905) (4 катэгорыі)
- Авгло Пётр Іосіфавіч (1861) (4 катэгорыі)
- Агароднікаў Нікіфар Васільевіч (1885) (4 катэгорыі)
- Агол Ізраіль Іосіфавіч (1891) (4 катэгорыі)
- Адамовіч Антон Іосіфавіч (1890) (4 катэгорыі)
- Адзярыха Цімафей Якаўлевіч (1895) (4 катэгорыі)
- Адзінец Аркадзь Якаўлевіч (1895) (4 катэгорыі)
- Ажгірэй Анатоль Усцінавіч (1902) (4 катэгорыі)
- Акуловіч Георгій Лук'янавіч (1873) (4 катэгорыі)
- Акуловіч Мітрафан Лук'янавіч (1876) (4 катэгорыі)
- Ананіч Уладзімір Цімафеевіч (1895) (4 катэгорыі)
- Андрэкус Канстанцін (1875) (4 катэгорыі)
- Дагялевіч Міхаіл Іосіфавіч (1879) (4 катэгорыі)
- Дамберг Іван Іванавіч (1904) (4 катэгорыі)
- Дамберг Іван Рыгоравіч (1899) (4 катэгорыі)
- Дамберг Віль Іванавіч (1913) (4 катэгорыі)
- Дамберг Эрнэст Карлавіч (1882) (4 катэгорыі)
- Даніловіч Іосіф Фаміч (1881) (4 катэгорыі)
- Даніловіч Павал Ільіч (1885) (4 катэгорыі)
- Дарашкевіч Іосіф Францавіч (1894) (4 катэгорыі)
- Даркевіч Хрыстафор Яўгенавіч (1900) (4 катэгорыі)
- Даркевіч Ян Эрнставіч (1895) (4 катэгорыі)
- Даўгяла Дзмітрый Іванавіч (1868) (4 катэгорыі)
- Дзекуць-Малей Лукаш Мікалаевіч (1888) (4 катэгорыі)
- Дземяшкевіч Антон Мікалаевіч (1891) (4 катэгорыі)
- Дзеніскевіч Мікалай Міхайлавіч (1904) (4 катэгорыі)
- Дзякаў Анані Іванавіч (1896) (4 катэгорыі)
- Дзямян Іосіф Казіміравіч (1888) (4 катэгорыі)
- Дзічкоўскі Іларыён Якубавіч (1907) (4 катэгорыі)
- Доз Эрнст Францавіч (1910) (4 катэгорыі)
- Драгун Мікалай Фёдаравіч (1888) (4 катэгорыі)
- Дробуш Антон Андрэевіч (1895) (4 катэгорыі)
- Дуж-Душэўскі Клаўдзій Сцяпанавіч (1891) (4 катэгорыі)
- Гаховіч Анатоль Мікалаевіч (1879) (4 катэгорыі)
- Гашынскі Леанард Антонавіч (1867) (4 катэгорыі)
- Гашэўская Дар'я Сідараўна (1900) (4 катэгорыі)
- Гершон Іосіф Хаімавіч (1900) (4 катэгорыі)
- Гольберг Яўгенія Абрамаўна (1907) (4 катэгорыі)
- Горбач Гаўрыла Дзмітрыевіч (1881) (4 катэгорыі)
- Грынфельд Іван Карлавіч (1902) (4 катэгорыі)
- Грыцкевіч Іосіф Адамавіч (1895) (4 катэгорыі)
- Гурэвіч Нохім Гіршавіч (1895) (4 катэгорыі)
- Гусева Таццяна Сігізмундаўна (1883) (4 катэгорыі)
- Гімбіцкі Адам Якаўлевіч(1903) (4 катэгорыі)
- Гімбіцкі Браніслаў Якаўлевіч (1906) (4 катэгорыі)
- Гірэль Антон Данілавіч (1888) (4 катэгорыі)
- Дабравольскі Аляксандр Мікалаевіч (1895) (4 катэгорыі)
- Бурдыка Іван Сямёнавіч (1900) (4 катэгорыі)
- Бянецкі Іосіф Вікенцьевіч (1870) (4 катэгорыі)
- Бярозкін Рыгор Саламонавіч (1918) (4 катэгорыі)
- Вазнясенскі Аляксандр Мікалаевіч (1888) (4 катэгорыі)
- Вайтовіч Цімафей Пятровіч (1896) (4 катэгорыі)
- Вайцэховіч Эдвард Феліксавіч (1884) (4 катэгорыі)
- Валадковіч Аляксандр Мікалаевіч (1888) (4 катэгорыі)
- Валасевіч Міхаіл Іванавіч (1883) (4 катэгорыі)
- Валенціновіч Віктар Іванавіч (1869) (4 катэгорыі)
- Варончанка Аляксандр Аўксенцевіч (1905) (4 катэгорыі)
- Васюковіч Лаўр Пятровіч (1877) (4 катэгорыі)
Гл. (папярэдн. 500 | наступ. 500) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).